Освітній процес

25.04.2025

Виховний захід " Чорнобиль - скорбота пам'яті людської", присвячений подіям 26 квітня 1986 року

Сьогодні разом з учнями ми провели виховний захід ” Чорнобиль – скорбота пам’яті людської”, присвячений подіям 26 квітня 1986 року.

Діти дізналися про причини аварії, подвиг ліквідаторів та наслідки катастрофи для України й усього світу.

Ми пам’ятаємо… І вчимо пам’ятати майбутні покоління.

24.04.2025

"Книги-ключ до знань"

Людина,для якої книжка вже у дитинстві стала необхідною,ніколи не відчуває себе обділеною, збіднілою і спустошеною. Книга розкаже про все,навчає рости відважним і правдивим,любити природу,берегти свій край.Під час проведення Дня книги в школі, учні взнали про шлях книги до читача, де видаються книги, як ними користуватись і як їх берегти. Також ознайомились з книгами різної тематики, які були представлені на виставку “Книги-ключ до знань”.

20.04.2025

Великдень єднає серця!

Великдень єднає серця!
Напередодні світлого свята учні, вчителі та адміністрація Вербської санаторної школи долучилися до створення великодніх виробів. Атмосфера радості, щирості та спільної праці панувала у кожному куточку школи.
Писанки, святкові композиції, декоративні елементи – усе зроблено з любов’ю, вірою та добром.
Дякуємо кожному, хто доклав зусиль і подарував частинку свого серця до цієї краси.
Нехай Великдень принесе у кожну домівку мир, злагоду та весняне оновлення!

15.04.2025

Учнівська творчість: випалювання по дереву

Ця унікальна робота створена учнем шляхом випалювання по дереву. На дощечці зображено художню композицію, виконану з великою увагою до деталей та з глибоким креативним підходом. Такий вид мистецтва розвиває терпіння, точність та естетичний смак.
Особливу цінність має те, що робота підписана автором – справжнє визнання власної праці та творчості. Пишаємось стараннями та досягненнями наших учнів!

07.04.2025

Всесвітній день здоров’я

Безцінний скарб,
Що ми здоров’ям звемо
Із юних літ нам треба берегти,
Адже нічого більше нам не треба,
Щоб тільки всі здорові були ми!
Кожного року 7 квітня люди у всьому світі святкують Всесвітній день здоров’я.Адже здоров’я -це режим дня, ранкова зарядка,міцний сон,корисна їжа,заняття спортом,правильне харчування,позитивні емоції,та загартованість. Здоров’я – це найцінніше, що має людина.Сьогодні з учнями 2-гого класу було проведено виховну годину «Щоб здоровим стати – треба вітаміни вживати і спортом займатись”

04.04.2025

🌍 Разом за чисте довкілля!

🌍 Разом за чисте довкілля!
🌿 Сьогодні в рамках щорічної акції «За чисте довкілля» працівники нашої школи об’єднали зусилля, щоб зробити наш заклад ще чистішим і комфортнішим.
💚 Чистота довкілля – наша спільна відповідальність. Разом ми можемо більше!

31.03.2025

Атестація 2024-2025

✅Успішно відбулася атестація педагогічних працівників Вербської санаторної школи, де компетентна атестаційна комісія об’єктивно оцінила роботу кожного з колег.
💚Щиро вітаємо з успішним завершенням атестації:
– Корхут Наталію Василівну — з підтвердженням вищої категорії;
– Вознюк Марію Василівну — з присвоєнням вищої категорії;
– Кондратюк Оксану Михайлівну — з присвоєнням першої кваліфікаційної категорії;
– Верейко Тетяну Іванівну — з присвоєнням другої кваліфікаційної категорії;

20.03.2025

Питання екології й збереження довкілля є надзвичайно актуальними. Чистота довкілля залежить від кожного з нас. І дуже важливо вже змалку формувати у дитини потребу в чистому навколишньому середовищі й відчуття власної відповідальності за нього. З цією метою з учнями 2-4 класів було проведено виховну годину на тему: "Сортування сміття-красиве і корисне."

12.03.2025

Сьогодні, у сонячний погожий день учні, педагогічний колектив та технічний персонал долучилися до гарної справи – садили фруктовий сад на території рідної школи. Усі працювали сумлінно, щоб у майбутньому милуватися ніжним цвітом та насолоджуватися плодами своєї праці.

08.03.2025

Привітання з Міжнародним жіночим днем!

Танцювальний колектив “Вербиченька” шле щирі вітання прекрасній половині шкільного колективу з нагоди Міжнародного жіночого дня. Нехай разом із весняним теплом прийдуть до вас радість, надія, сонячний настрій. Будьте в гармонії з собою, і нехай ця весна стане для вас щасливою!

09.03.2025

9 березня - 211 річниця від дня народження Т. Шевченка.

На прикладі життя й діяльності Кобзаря виховується любов до рідної землі, свого народу, мови і культури. Тарас Шевченко справедливо вважається найбільшим патріотом свого часу. Мало хто з таким вогнем в душі захищав свободу і незалежність батьківщини, честь і гідність народу.

Прикладом Шевченка надихається багато людей, його пророчі слова додають сили нашим героям-захисникам, простим людям, які зараз проходять важкі випробування.

В нашій школі з учнями 5-11 класів до цієї дати проведено конкурс відеочитання поезії великого Кобзаря.

24.02.2025

Три роки незламності

Три роки незламності… 24 лютого 2022 р. – це не просто дата в календарі. Це день, коли мільйони українців прокинулися під звуки вибухів і зрозуміли, що життя вже не буде таким, як раніше. Україна вистояла та продемонструвала всьому світові свою незламність, міць та нескореність. Три роки боротьби, незліченних втрат, болю, героїзму українських захисників, які мужньо боронять свою землю.

21.02.2025

Міжнародний день рідної мови

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. До цього свята в нашій школі з учнями 5-11 класів було проведено цікаві заходи: мовну гру “Наша мова калинова”, турнір “Кращий знавець рідної мови”, вікторину “Я люблю рідну мову”

20.02.2025

День памяті Героїів Небесної сотні

20 лютого Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні – мужніх громадян, які віддали свої життя під час Революції Гідності, захищаючи демократичні цінності та європейське майбутнє нашої держави. Цей день покликаний увічнити людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян, завдяки яким було змінено хід нашої історії

19.02.2025

День Державного Герба України

 19 лютого ми відзначаємо День Державного Герба України – символу нашої незалежності та сили! Тризуб – це не просто герб. Це відбиток нашої історії, духу та волі.
Шануємо наш символ державності, поважаємо спадок наших предків

18.02.2025

Олімпіада "Знавці Біблії"

Сьогодні у нашій школі проходив І етап обласної учнівської олімпіади “Знавці Біблії”. Олімпіада не тільки перевіряє знання, а й допомагає школярам усвідомити духовні цінності, приймати мудрі рішення та бути прикладом для інших. Саме тому важливо молоді прагнути пізнавати Боже Слово та розуміти його глибину.
Директор школи Людмила Альонова звернулася до учнів з настановами, побажавши їм успіху та Божої підтримки.

17.02.2025

День спонтанного прояву доброти

17 лютого – день спонтанного прояву доброти – неофіційне, але дуже світле та позитивне свято, яке заохочує людей робити добрі справи без очікування подяки чи вигоди.
Сьогодні у групі панувала тепла атмосфера, адже ми створили ланцюжок приємних слів, дерево добрих справ, чарівну скриньку добрих побажань. На майстерні добрих листівок вихованці створили листівки для батьків, вчителів, працівників школи.

16.02.2025

#ДеньЄднання

#ДеньЄднання – свято, яке нагадує кожному з нас, що саме в єднанні наша сила, міць та наша перемога!
У єдності ми знаходимо силу для подолання труднощів та творення кращого майбутнього!
Танцювальний колектив Вербиченька вітає з Днем єднання! Разом – ми сила! 💛💙

14.02.2025

День святого Валентина

14 лютого світ поринає в атмосферу кохання та ніжності, адже цього дня відзначають одне з найромантичніших свят – День святого Валентина. Це чудова нагода порадувати близьких теплими словами, приємними сюрпризами та щирими побажаннями. Ми разом з гуртківцями виготовляли валентинки для всіх близьких, міркували про те, якою має бути любов, що означає «любити».❤️♥️❤️

29.01.2025

День пам’яті Героїв Крут

В Україні 29 січня відзначається як День пам’яті Героїв Крут – однієї з трагічних і водночас високо легендарних сторінок в історії української визвольної боротьби 1917-1921 рр. Тоді, холодного січневого дня 1918 р., в нерівному бою проти ворога виступили зовсім юні, але нескорені Захисники України. Бій під Крутами став символом героїзму молодого покоління в боротьбі за незалежність України.

28.01.2025

Попередження виникнення булінгу

З метою попередження виникнення булінгу в освітньому середовищі і формування навичок відповідальної та безпечної поведінки, в нашій школі були проведені психологічні заняття “Моя безпека” та “Шкільний булінг як різновид соціальної агресії”. Учні намагалися розібратися в причинах виникнення булінгу, пробували себе у різних ролях, та шукали вихід із складних ситуацій.

27.01.2025

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме в цей день, 27 січня 1945 р. війська 1-го Українського фронту звільнили один з найбільших нацистських таборів смерті – Аушвіц-Біркенау. Голокост – масове винищення нацистами євреїв, яких знищували лише за їх етнічну приналежність. Під час Другої світової війни, за експертними оцінками, близько 6 мільйонів євреїв втратили життя в концентраційних таборах, гетто та на окупованих територіях. З них близько 1,5 мільйонів — діти. Сьогодні в нашій школі відбулися уроки, присвячені вшануванню пам’яті мільйонам невинних жертв.

22.01.2025

Урок мужності


Урок мужності сьогодні пройшов у 2-4 класах «Єдина країна – єдиний народ”. Мета цього заходу: поглибити знання учнів про Україну; розвивати пізнавальну активність до своєї держави; формувати усвідомлення учнями себе як частки суспільства; виховувати в учнів любов до рідного краю, гордість за свою країну, шанобливе ставлення до неї; виховувати почуття прекрасного, виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики.

22.01.2025

День Соборності

Щорічно 22 січня відзначається День Соборності – у день проголошення 1919 року Акту Злуки.

В умовах сучасної російсько – української війни соборність набуває більшого символізму і гостроти, адже нині, як ніколи, українцям потрібно об’єднуватися заради майбутнього.
Сьогодні всі учні нашої школи об’єдналися, аби показати свою любов та підтримку до своєї рідної, єдиної країни та створили “Ланцюг єднання”

27.12.2025

Новорічне свято

Різдво та Новий рік-одні з найулюбленіших свят не лише для дітей, але і для дорослих, адже вони дарують нам незабутню, особливу атмосферу казки. Сьогодні у нашій школі відбулося різдвяно- передноворічне свято, на якому кожен з класів презентував своє привітання у формі сценок, танців, колядок та віншувань. Особлива подяка всім, хто створив святковий настрій, нашим спонсорам- за новорічні подарунки кожному учню, а нашим захисникам -за можливість радіти! Щиро вітаємо всіх з прийдешнім Новим роком! Бажаємо миру, здоровʼя та здійснення всіх мрій у 2025 році!🎄🎁

14.12.2024

Бесіда до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з вихованцями гуртка козацько-лицарського виховання "Джура" було проведено бесіду про самопожертву людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року. Своїх героїв треба знати, шанувати і пам’ятати. Час може лікувати від усього, але не від пам’яті. І якщо народ пам’ятає уроки своєї історії, він вартий того, щоб дивитись у майбутнє

Голодомор

Щороку в четверту суботу листопада українці у всьому світі вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Ця жалобна подія нагадує про страшну трагедію пережиту українським народом. Комуністична влада застосувала найстрашніше — хотіли заморити українців голодом, зломити дух національного спротиву, вбити неповторну, самобутню культуру. Від голоду померли мільйони людей.Події цих років залишили глибокий слід в історії України та та пам’яті її народу

День Гідності та Свободи

Щороку, починаючи з 2014 року, 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Це символічна дата для України. Саме цього дня у 2013 році розпочалася одна із ключових глав української історії – Революція Гідності, яка згодом призвела до драматичних подій на Майдані Незалежності.

1000 днів війни в Україні

19 листопада – 1000 днів із початку повномасштабного вторгнення Росії. Цей період став справжнім випробуванням для кожного українця, змусивши переосмислити цінності, подолати страх і обʼєднатися заради перемоги. Ми шануємо героїзм воїнів, які захищали й захищають Україну. Схиляємо голови у памʼять про кожного й кожну, хто віддав своє життя за нашу свободу, хто загинув, борючись за нашу перемогу. Діти нашої школи відвідали могили Героїв-воїнів, які загинули за волю України

Тиждень безпеки дорожнього руху

Щорічно в нашій школі проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, мета якого акцентувати увагу на проблемах щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей у процесі дорожнього руху. На завершення цього тижня, 15 листопада, проведено єдиний національний урок “Безпечна дорога додому”.

Міжнародний день толерантності

Ми – особистості, ми люди на Землі,
Тож давайте будемо толерантними всі.
Не ображаймо гіркими словами,
Щоб не утворювалися на серці рани.
Кожен із нас доброту в собі має,
І милосердя у душах плекає,
Варто нам щиро ділитись дарами,
Не забувати хто ми є із вами!
Будь толерантним! Людяним будь!
Про теплоту, повагу не забудь!
16 листопада – Міжнародний день толерантності.

Міжнародний день хліба

16 жовтня, у Міжнародний день хліба, для наших вихованців було проведено екскурсію до шкільного музею у Кімнату хліба, де відбувся музейний урок “Хліб – святиня людська”.
Учні 6 класу виготовили для музею розгортку, у якій вмістили цікаві відомості про головний продукт українців.
А молодших школярів запросили на перегляд цікавих та пізнавальних презентацій та мультфільму з метою прищеплення шанобливого ставлення до хліба.

Урок_доброти2024 #happypaw

За підтримки «Благодійного фонду допомоги безпритульним тваринам “Щаслива лапа”, Міністерства освіти і науки України із 03 по 10 жовтня 2024 року заклади освіти долучалися до V Міжнародного уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».
У нашій школі з учнями були проведені уроки доброти присвячені Всесвітньому дню захисту тварин.
V Міжнародний урок доброти об’єднав вихованців прагненням гуманного ставлення до безпритульних та домашніх котиків та собачок.
Разом ми робимо цей світ кращим!

День вчителя

У цей осінній святковий день бажаємо відчути тепло учнівських сердець і силу батьківської вдячності та поваги. Хай життя буде наповнене наснагою, любов’ю та здоров’ям, а педагогічна майстерність з кожним роком стає ще більш витонченою.

Вітання дорогим вчителям

Прийміть сьогодні привітання!
Хай легким буде викладання.
Наснаги вам щодня і сили,
Щоб учні вас усі любили.

День захисників та захисниць України

Ви захищаєте наше небо,
Даруєте людям мир і спокій,
Нащадки вільних козаків
І гордість для своїх батьків,
Наповнені патріотизмом,
Вас – з Днем захисника Вітчизни!

    “Ми виховуємо учня не як носія знань, а як людину, яка має жити в суспільстві і приносити йому користь”.
В. О. Сухомлинський

Виховання – це творчість, це найвища коштовність, про яку повинні дбати і батьки, і педагоги. Віки та епохи люди ламали голови над таємницями становлення особистості, дивом зростання паростків “Я” під нестерпною спекою впливів, моделей, чітко визначених шляхів виховання та способів становлення. У свій час Гельвецій, маючи на увазі величезну роль виховання в процесі становлення особистості, відзначав, що люди не народжуються, а стають тими ким вони є. Думки людей різних часів говорять про одне й і те ж, а саме:
 про вміння жити разом;
 вміння вчитися;
 вміння діяти;
 вміння жити взагалі.
Ми повинні виховувати людину, здатну створити своє власне життя, здатну до самовизначення. Учні, які раніше озброювались лише системою знань, умінь і навичок, нині повинні бути підготовлені до життєдіяльності, здатні активно і творчо працювати, діяти, саморозвиватися та вдосконалюватися інтелектуально, морально і фізично.
Сучасна школа повинна намагатися якомога більше готувати випускника школи для сучасного життя та діяльності. Життєві компетентності повинні давати можливість випускнику сміливо зустрітися з дійсністю, зайняти своє місце в житті, бути успішним.
Тому наша мета виховання: формування духовно багатої, фізично розвиненої, творчо мислячої, конкуркнтноспроможної особистості – патріота України з активною громадянською позицією, яка має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації.
Основні завдання:
1. Реалізація діяльнісного, системного, творчого та компетентнісного підходів до організації виховного процесу в шкільному та класному колективах.
2. Формування громадянина-патріота України, підготовленого до життя з високою національною свідомістю.
Шляхи реалізації:
1. Наскрізний процес виховання, що базується на ціннісному підході;
2. Виховання відповідального ставлення до навчання та до праці і підготовки до свідомого вибору професії.
Зміст виховання складає систему загальнокультурних і національних цінностей та сукупність соціально-значущих якостей особистості, що характеризують її ціннісне ставлення (Програма національного виховання учнівської молоді Рівненщини на 2008-2020 роки):
до суспільства і держави;
до історичних, культурних та духовних надбань рідного краю;
до сім’ї, родини, людей;
до природи;
до мистецтва;
до праці;
до себе.

Введіть текст заголовка

Введіть текст заголовка


У понеділок, 3 квітня 2023 року, розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті. Триватиме вона до 3 травня.
Український центр оцінювання якості освіти забезпечить її в безпаперовій формі. Аби створити персональні кабінети, вступникам потрібно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на нашому вебсайті. Ця функція активується одночасно з початком реєстрації.
Щоб зареєструватися для участі в НМТ, потенційному вступнику потрібно самостійно створити персональний кабінет на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти та виконати в ньому такі дії:
• унести особисті дані й інформацію щодо участі в НМТ;
• завантажити в електронній формі сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
• підтвердити бажання взяти участь у НМТ;
• надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру;
• сформувати Сертифікат НМТ 2023 року.
Копії яких документів знадобляться для реєстрації? Ось перелік:
1. паспортний документ або інший документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація для участі в НМТ;
2. документ, що підтверджує інформацію про освіту: довідка з місця навчання, яка підтверджує, що особа завершує здобуття повної загальної середньої освіти у 2023 році (для цьогорічних випускників), або свідоцтво про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);
3. документ, що підтверджує внесену інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП): картки платника податків або паспорта громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП.
За потреби додати копії:
• свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
• медичного висновку про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900 (для осіб з особливими освітніми потребами);
• нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
• документа, що підтверджує причину невнесення інформації про РНОКПП;
• документа, що підтверджує причину, яка унеможливлює участь в основних сесіях НМТ.
Важливо! Кожна копія документа, яку потенційний учасник НМТ буде завантажувати в персональному кабінеті, повинна бути сканованою або сфотографованою копією його оригіналу у вигляді окремого файла у форматі .png або .jpg розміром не більше 1 Мб; зображення повинно бути чітким та повнорозмірним (без обрізань сторін документа); текст на зображенні має бути розбірливим і вільно читатися.
Також під час реєстрації вступник матиме змогу вибрати предмет додаткового блоку. А ще населений пункт в Україні або за кордоном, де він перебуватиме в дні проведення НМТ – цю інформацію буде використано для розподілу учасників за тимчасовими екзаменаційними центрами.
Зважте на те, що навчальні предмети, які увійшли до основного блоку НМТ, – українська мова та математика, – будуть автоматично зазначені в сервісі реєстрації, тож вступникові потрібно буде вибрати із запропонованого переліку лише один із предметів другого блоку НМТ. Вибрати кілька предметів додаткового блоку не можна, адже НМТ буде цілісним (складатиметься з двох блоків, до яких входитиме три предмети), відтак реєстрація для проходження тестування з меншої або більшої кількості предметів неможлива.
Після надсилання інформації на обробку до 7 травня в персональному кабінеті можна буде вносити зміни до інформації про:
• назву навчального предмета додаткового блоку, з якого вступник бажає пройти тестування;
• населений пункт в Україні або за кордоном, де він перебуватиме в дні проведення НМТ;
• потребу в проходженні НМТ під час додаткових сесій.
Підтвердженням факту реєстрації для участі в НМТ є Сертифікат. Його вступник матиме змогу сформувати у своєму персональному кабінеті в разі підтвердження регіональним центром реєстрації вступника для участі в НМТ. Ця функція стане доступною не пізніше ніж через сім календарних днів із дня надсилання інформації на обробку.