Проекти

Проект “Герої навколо нас”

Кордони не спинять польоту могутнього слова
Хто серцем могутній ні куля ні шабля не вб’є
За нас Батьківщина і рідна нескорена мова
Не треба чужого але й не відпустим своє.
За рідну домівку поклали життя вірні діти,
герої, що завжди залишаться в наших серцях,
за землю, за матір зробили, що мали зробити,
герої не гинуть, герої живуть у піснях.
Дмитро Славич

        Майбутнє держави, її народу залежить, насамперед, від того, наскільки людина є національно свідомою, знає культуру, традиції, історію свого народу. Саме тому проектна діяльність нашої школи спрямована на втілення проекту “Герої навколо нас”, мета якого – виховання у дітей громадянськості, патріотизму як найважливіших духовно-моральних і соціальних цінностей, готовності до активного прояву в різних сферах життя суспільства. Спільна праця вихованців та педагогів сприяла формуванню духовно-етичних, патріотичних орієнтирів учнів. Підготовка інформації, збір матеріалів про героїчні подвиги українців, віртуальні стежки-подорожі, акції дозволили дітям не просто укріпити свої знання про Україну в минулому та сучасності, але і по-особливому розкрити значення слова “батьківщина”, підвищити цінність національних традицій та колориту, пропустивши її через серце кожного учасника проекту та проявити себе як індивідуальність і творчу особистість.

З Україною в серці

  Проектна діяльність нашої школи спрямована на втілення проекту “З Україною у серці”, мета якого – виховання сучасного громадянина, патріота України, готового самовіддано розбудовувати її суверену, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, знати свої права й обов’язки, цивілізовано відстоювати їх, сприяти єднанню українського народу, громадському миру і злагоді в суспільстві.
      Класні керівники 1-11 класів зі своїми класними колективами презентували свої міні-проекти:“Ми – патріоти!”, “Ми любимо свою Україну”,“Честь. Україна. Відвага”, “Моя рідна Україна – це єдина країна”, “З Україною в серці”, “Україна – єдина”, приурочені Дню українського козацтва та Дню захисника України. В рамках яких учні проводили опитування, вивчали історичні пам’ятні місця, досліджували долі людей, які зробили внесок у розбудову незалежності України.
     Все це надало можливість кожній дитині проявити себе як індивідуальність і творчу особистість. Даний проект дозволяє побачити у звичайному і щоденному нове, помітити потрібне у цікавому.