Свіжі новини

Свято Останнього дзвоника

       Щиро вітаємо зі святом Останнього дзвоника усіх учнів, педагогів та батьків! Для багатьох школярів він сповіщає про відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. Передзвін останнього шкільного дзвінка для випускників відкриває нову сторінку життя. Нехай обраний вами шлях буде щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками.

День вишиванки

Усе навколо завмирає,
Коли вдягаю вишиванку.
Лиш серце радісно палає,
Мов промінь сонця на світанку.

Учні Вербської санаторної школи вітають Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки і приготували для Вас челлендж  #День_вишиванки .    Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. 
Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає можливість усвідоми про багатство та велич українського народу. Усім Божого благословіння  та щирої любові до нашої країни.

V Всеукраїнський конкурс "Ми- патріоти України!"

    В умовах карантину учні школи взяли участь у V Всеукраїнському конкурсі “Ми- патріоти України!”. За підсумками цього етапу проведення конкурсу визначені призери та переможці. Вітаємо переможців, учнів школи: I – Войтюк Юлія (вихователь Кошицька М. І.); II – Антонюк Михайло (вихователь Вознюк М. В.); Станкевич Христина; Степасюк Роман; Пугач Катерина; Трофімчук Марія (вихователь Бондарчук О. І.); III – Коритко Юлія, Маркович Руслана, Миколайчук Соломія; Троянова Роксолана (вихователь Бобрик Т. М.).

День Європи

      Традиційно у третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. Цей особливий день відзначають як символ спільних цінностей, спільної історії всіх націй Європейського континенту. Багатьом своїм перемогам та досягненням Європа завдячує славним синам і дочкам України. День Європи в Україні – це важливий крок у становленні України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. Наша держава є невід’ємною частиною Європи як географічно, так і ментально, співтворцем європейської
цивілізації. Тож усі ми повинні знати про історичний розвиток цієї частини світу, її цікавинки та особливості.

День Матері

    Шанування жінки-матері в Україні є давньою традицією, її з давніх часів оспівували як берегиню сім’ї, роду й народу. Пізніше це шанування посилилося поклонінням Божій Матері – заступниці та покровительці всіх українців, а в подальшому – любов’ю до матері-України. В останній місяць весни, у травні, коли земля вкривається травами і квітами, коли стоять прекрасні дні і літо стукає у двері, Україна відзначає дуже світле та красиве свято – День Матері.

Відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

     З нагоди вшанування Дня пам’яті та примирення і  Дня перемоги в Другій Світовій війні пропонуємо вам виготовити власну  квітку маку.
Червоний мак  — символ пам’яті жертв  Першої та Другої світових воїн у Європі, які зазнали величезних втрат в боротьбі з нацизмом та фашизмом. Для нас квітка маку ще з козацьких часів була символом пролитої у боях козацької крові.  У зв’язку з трагічними подіями на Сході України вона є й символом пам’яті за загиблими. Одягнувши мак у День пам’яті та примирення,  ви вшануєте пам’ять усіх загиблих, які захищали свою землю. Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою війною в історії людства. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять усіх її жертв, але з особливою вдячністю згадуємо тих, хто боровся із нацизмом. Наш вічний обов’язок завжди пам’ятати про їх подвиг. Україна зазнала найбільших втрат, але зробила значний внесок у спільну перемогу. 75 років тому цей день навічно увійшов в історію українського народу. ⠀

Пам’ятаємо. Перемагаємо.

Мак - символ пам'яті

      З нагоди вшанування Дня пам’яті та примирення і  Дня перемоги в Другій Світовій війні пропонуємо вам виготовити власну  квітку маку.
Червоний мак  — символ пам’яті жертв  Першої та Другої світових воїн у Європі, які зазнали величезних втрат в боротьбі з нацизмом та фашизмом. Для нас квітка маку ще з козацьких часів була символом пролитої у боях козацької крові.  У зв’язку з трагічними подіями на Сході України вона є й символом пам’яті за загиблими. Одягнувши мак у День пам’яті та примирення,  ви вшануєте пам’ять усіх загиблих, які захищали свою землю.